SMC Electric Actuator with Integrated Controller - Rodless Slide Type | EQFS25HA-650-BLA | 650mm Stroke
SMC
SKU:
EQFS25HA-650-BLA
Current Stock:
Product Code:
EQFS25HA-650-BLA
Stroke Length:
650mm
Bore/Body Size:
25mm
Power Supply:
24VDC
Positioning:
2 or 3 Position Stops
Operating Temperature:
0 to 40°C