SMC Electric Actuator with Integrated Controller - Rodless Slide Type | EQFS25HH-700-B6 | 700mm Stroke
SMC
SKU:
EQFS25HH-700-B6
Current Stock:
Product Code:
EQFS25HH-700-B6
Stroke Length:
700mm
Bore/Body Size:
25mm
Power Supply:
24VDC
Positioning:
2 or 3 Position Stops
Operating Temperature:
0 to 40°C