SMC
SKU:
ISE20A-T-P-01
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
Current Stock:
  • An M12 connector type has been added to the 20B series. [New];
  • A low pressure range type has been added to the 20A series. [New];
  • Delay time:1.5 ms or less;
  • Current consumption: 25 mA or less
  • Rated Pressure Range:
    0.1 To 1 MPa