SMC IZN10E-02P07N-X367 IZN10E Series Nozzle Type Ionizer
SMC
SKU:
IZN10E-02P07N-X367
Current Stock:
IZN10E Series Nozzle Type Ionizer
  • Slim: 16 mm (Thickness) x 100 mm (Width) x 46 mm (Height);
  • Lightweight: 33% reduction 120 g ? 80 g;
  • Offset voltage: ±10 V;