SMC IZN10E-1107N-B2 IZN10E Series Nozzle Type Ionizer
SMC
SKU:
IZN10E-1107N-B2
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
Current Stock:
IZN10E Series Nozzle Type Ionizer
  • Slim: 16 mm (Thickness) x 100 mm (Width) x 46 mm (Height);
  • Lightweight: 33% reduction 120 g 80 g;
  • Offset voltage: ±10 V;