SMC IZS41-1900CPN-08B IZS41/42 Series Lonizer Feedback Sensor Type/Dual AC Type
SMC
SKU:
IZS41-1900CPN-08B
  • Dual AC Type: Potential amplitude: 25 V or less (Compared at an installation height of 300 mm);
    Bar Length:
    1900 mm