SMC LEFS32NTH-100 LEFS Series Electric Actuator/Slider Type Ball Screw Drive Motorless Type
SMC
SKU:
LEFS32NTH-100
Current Stock:
Accuracy:
Basic
Motor Mounting Position:
In-line
Mounting Type:
Mounting Type T
Lead:
Size25: 20 mm, Size32: 24 mm, Size40: 30 mm
Stroke:
Stroke 100 mm