SMC LEFS32NZA-400CK LEFS Series Electric Actuator/Slider Type Ball Screw Drive Motorless Type
SMC
SKU:
LEFS32NZA-400CK
Current Stock:
LEFS Series Electric Actuator/Slider Type Ball Screw Drive Motorless Type
  • Various servo motors can be mounted due to the addition of the motorless type;
  • Accuracy:
    Basic
    Motor Mounting Position:
    In-line
    Mounting Type:
    Mounting Type Z
    Lead:
    Size25: 12 mm, Size32: 16 mm, Size40: 20 mm
    Stroke:
    Stroke 400 mm