SMC LEFS32RNM1A-600 LEFS Series Electric Actuator/Slider Type Ball Screw Drive Motorless Type
SMC
SKU:
LEFS32RNM1A-600
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
Current Stock:
LEFS Series Electric Actuator/Slider Type Ball Screw Drive Motorless Type
  • Various servo motors can be mounted due to the addition of the motorless type;
    Motor Mounting Position:
    Right Side Parallel
    Mounting Type:
    Mounting Type M1
    Lead:
    Size25: 12 mm, Size32: 16 mm, Size40: 20 mm
    Stroke:
    Stroke 600 mm