SMC LEFS40NYB-200 LEFS Series Electric Actuator/Slider Type Ball Screw Drive Motorless Type
SMC
SKU:
LEFS40NYB-200
Current Stock:
Accuracy:
Basic
Motor Mounting Position:
In-line
Mounting Type:
Mounting Type Y
Lead:
Size25: 6 mm, Size32: 8 mm, Size40: 10 mm
Stroke:
Stroke 200 mm