SMC
SKU:
LEJS63NYA-300
Current Stock:
LEJS Series Electric Actuator/High Rigidity Slider Type Ball Screw Drive Motorless Type
  • Various servo motors can be mounted due to the addition of the motorless type;
  • Accuracy:
    Basic
    Size:
    63
    Motor Type:
    Mounting Type Y
    Lead:
    Size40:16mm, Size63:20 mm
    Stroke:
    Stroke 300 mm