SMC
SKU:
LEJS63NZH-700
Current Stock:
LEJS Series Electric Actuator/High Rigidity Slider Type Ball Screw Drive Motorless Type
  • Various servo motors can be mounted due to the addition of the motorless type;
    Motor Type:
    Mounting Type Z
    Lead:
    Size40:24 mm, Size63:30 mm
    Stroke:
    Stroke 700 mm