SMC
SKU:
LEJSH63NXH-500
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
Current Stock:
LEJS Series Electric Actuator/High Rigidity Slider Type Ball Screw Drive Motorless Type
  • Various servo motors can be mounted due to the addition of the motorless type;
    Size:
    63
    Motor Type:
    Mounting Type X
    Lead:
    Size40:24 mm, Size63:30 mm
    Stroke:
    Stroke 500 mm