SMC LEY32A-500-R5C917-X5 LEY-X5 Series Electric Actuator/Rod Type Step Motor (Servo 24 VDC) Drip Proof Specification (IP65) Applicable To The JXC Series
SMC
SKU:
LEY32A-500-R5C917-X5
Current Stock:
LEY-X5 Series Electric Actuator/Rod Type Step Motor (Servo 24 VDC) Drip Proof Specification (IP65) Applicable To The JXC Series
  • Enclosure: IP65 equivalent;
  • Max. stroke: 500 mm
    Motor Type:
    Step Motor (Servo 24 VDC)
    Lead:
    Size25:12mm,Size32:16mm
    Stroke:
    Stroke 500 mm