SMC LEY32DB-50BM-R5C918-X5 LEY-X5 Series Electric Actuator/Rod Type Step Motor (Servo 24 VDC) Drip Proof Specification (IP65) Applicable To The JXC Series
SMC
SKU:
LEY32DB-50BM-R5C918-X5
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
Current Stock:
LEY-X5 Series Electric Actuator/Rod Type Step Motor (Servo 24 VDC) Drip Proof Specification (IP65) Applicable To The JXC Series
  • Enclosure: IP65 equivalent;
  • Max. stroke: 500 mm
    Motor Mounting Position:
    In-line
    Motor Type:
    Step Motor (Servo 24 VDC)
    Lead:
    Size25:6mm, Size32:8mm
    Stroke:
    Stroke 50 mm