SMC LEY32DNWB-300M LEY Series Electric Actuator/Rod Type Motorless Type
SMC
SKU:
LEY32DNWB-300M
Current Stock:
LEY Series Electric Actuator/Rod Type Motorless Type
  • Various servo motors can be mounted due to the addition of the motorless type;
  • Accuracy:
    Basic
    Motor Mounting Position:
    In-line
    Motor Type:
    Mounting Type W
    Lead:
    Size25: 6 mm, Size32&Motor Mounting Position In-line: 8 mm, Size32&Motor Mounting Position Parallel: 10 mm, Size63: 10 mm
    Stroke:
    Stroke 300 mm