SMC LEY32NM1A-150D LEY Series Electric Actuator/Rod Type Motorless Type
SMC
SKU:
LEY32NM1A-150D
Current Stock:
LEY Series Electric Actuator/Rod Type Motorless Type
  • Various servo motors can be mounted due to the addition of the motorless type;
  • Accuracy:
    Basic
    Motor Mounting Position:
    Top Mounting
    Motor Type:
    Mounting Type M1
    Lead:
    Size25: 12 mm, Size32&Motor Mounting Position In-line: 16 mm, Size32&Motor Mounting Position Parallel: 20 mm, Size63: 20 mm
    Stroke:
    Stroke 150 mm