SMC LEY63DNTC-150P LEY Series Electric Actuator/Rod Type Motorless Type
SMC
SKU:
LEY63DNTC-150P
Current Stock:
LEY Series Electric Actuator/Rod Type Motorless Type
  • Various servo motors can be mounted due to the addition of the motorless type;
  • Accuracy:
    Basic
    Size:
    63
    Motor Mounting Position:
    In-line
    Motor Type:
    Mounting Type T
    Lead:
    Size25: 3 mm, Size32&Motor Mounting Position In-line: 4 mm, Size32&Motor Mounting Position Parallel: 5 mm, Size63: 5 mm
    Stroke:
    Stroke 150 mm