SMC LEY63DNXC-800 LEY Series Electric Actuator/Rod Type Motorless Type
SMC
SKU:
LEY63DNXC-800
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
Current Stock:
LEY Series Electric Actuator/Rod Type Motorless Type
  • Various servo motors can be mounted due to the addition of the motorless type;
    Motor Mounting Position:
    In-line
    Motor Type:
    Mounting Type X
    Lead:
    Size25: 3 mm, Size32&Motor Mounting Position In-line: 4 mm, Size32&Motor Mounting Position Parallel: 5 mm, Size63: 5 mm
    Stroke:
    Stroke 800 mm