SMC LEYG25MDNZB-150 LEYG Series Electric Actuator/Guide Rod Type Motorless Type
SMC
SKU:
LEYG25MDNZB-150
Current Stock:
Accuracy:
Basic
Bearing Type:
Slide Bearing
Motor Mounting Position:
In-line
Motor Type:
Mounting Type Z
Lead:
Size25:6 mm, Size32&Motor Mounting Position In-line:8 mm, Size32&Motor Mounting Position Parallel:10 mm
Stroke:
Stroke 150 mm