SMC LEYG25MNZB-250 LEYG Series Electric Actuator/Guide Rod Type Motorless Type
SMC
SKU:
LEYG25MNZB-250
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
Current Stock:
LEYG Series Electric Actuator/Guide Rod Type Motorless Type
  • Various servo motors can be mounted due to the addition of the motorless type;
  • Accuracy:
    Basic
    Bearing Type:
    Slide Bearing
    Motor Mounting Position:
    Top Mounting
    Motor Type:
    Mounting Type Z
    Lead:
    Size25:6 mm, Size32&Motor Mounting Position In-line:8 mm, Size32&Motor Mounting Position Parallel:10 mm
    Stroke:
    Stroke 250 mm