SMC MXW16-175B-M9PW MXW Series Air Slide Table
SMC
SKU:
MXW16-175B-M9PW
  • Bore Size:
    Bore Size 16 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 175 mm
    Option:
    With Shock Absorbers 2 pcs.
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)