SMC MDBL50-175Z-M9BWZ MB-Z Series Air Cylinder
SMC
SKU:
MDBL50-175Z-M9BWZ
Mounting Style:
Axial Foot Style
Bore Size:
Bore Size 50 mm
Cylinder Stroke:
Standard Stroke 175 mm
Suffix For Cylinder:
None Rod Boot,Air Cushion
Stroke Adjustment Symbol:
Suffix For Cylinder2:
None Rod Boot,Air Cushion
Accessories1:
No Bracket
Accessories2:
No Bracket
Auto Switch:
2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)