SMC MDUB32-250DMZ-M9BM MU Series Plate Cylinder
SMC
SKU:
MDUB32-250DMZ-M9BM
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
  • Available with a stroke up to 300 mm;
    Mounting Style:
    Basic Type
    Size:
    Equiv. 32 Piston Area
    Port Thread Type:
    M Thread,Rc
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 250 mm
    Piston rod end type:
    Rod End Male Thread
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :1m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)