SMC MDUB32TN-150DZ-M9NSAPCS MU Series Plate Cylinder
SMC
SKU:
MDUB32TN-150DZ-M9NSAPCS
  • Available with a stroke up to 300 mm;
    Mounting Style:
    Basic Type
    Size:
    Equiv.?32 Piston Area
    Port Thread Type:
    NPT
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 150 mm
    Piston rod end type:
    Rod End Female Thread
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (NPN), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)