SMC MDUL25-75DMZ-M9PWSAPCS MU Series Plate Cylinder
SMC
SKU:
MDUL25-75DMZ-M9PWSAPCS
  • Available with a stroke up to 300 mm;
    Mounting Style:
    Foot Style
    Size:
    Equiv.Φ25 Piston Area
    Port Thread Type:
    M Thread,Rc
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 75 mm
    Piston rod end type:
    Rod End Male Thread
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)