SMC MGCLB50-200-R-M9BSAPC MGC Series Guide Cylinder Compact Type
SMC
SKU:
MGCLB50-200-R-M9BSAPC
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
    Bore Size:
    Bore Size 50 mm
    Port Thread Type:
    M5X0.8,Rc
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 200 mm
    Rear Plate:
    With rear plate
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)