SMC MGCLB50TN-450-R-M9PMDPC MGC Series Guide Cylinder Compact Type
SMC
SKU:
MGCLB50TN-450-R-M9PMDPC
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
    Bore Size:
    Bore Size 50 mm
    Port Thread Type:
    NPT
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 450 mm
    Rear Plate:
    With rear plate
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M12-4 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :1m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)