SMC MGCMB32-400-R-M9BWL MGC Series Guide Cylinder Compact Type
SMC
SKU:
MGCMB32-400-R-M9BWL
    Bore Size:
    Bore Size 32 mm
    Port Thread Type:
    M5X0.8,Rc
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 400 mm
    Rear Plate:
    With rear plate
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)