SMC MGF40TN-75-M9PWSBPC MGF Series Guide Table
SMC
SKU:
MGF40TN-75-M9PWSBPC
Current Stock:
Bore Size:
Bore Size 40 mm
Port Thread Type:
NPT
Cylinder Stroke:
Standard Stroke 75 mm
Auto Switch:
2-color Indicator, Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-4 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)