SMC MGF63-50-M9BSAPC MGF Series Guide Table
SMC
SKU:
MGF63-50-M9BSAPC
  • Bore Size:
    Bore Size 63 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 50 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)