SMC MGGLB25-500-M9BAL MGG Series Guide Cylinder
SMC
SKU:
MGGLB25-500-M9BAL
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
    Bore Size:
    Bore Size 25 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 500 mm
    Auto Switch:
    Water Resistant 2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)