SMC MGGLB50-250-M9NSAPC MGG Series Guide Cylinder
SMC
SKU:
MGGLB50-250-M9NSAPC
    Bore Size:
    Bore Size 50 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 250 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (NPN), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)