SMC MGGLB63-75-M9BL MGG Series Guide Cylinder
SMC
SKU:
MGGLB63-75-M9BL
    Bore Size:
    Bore Size 63 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 75 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)