SMC MGGMF63TN-350-M9NWSAPC MGG Series Guide Cylinder
SMC
SKU:
MGGMF63TN-350-M9NWSAPC
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
    Bearing Type:
    Slide Bearing
    Bore Size:
    Bore Size 63 mm
    Port Thread Type:
    NPT
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 350 mm
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (NPN), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)