SMC MGPWM20TN-25-M9PSAPC MGPW Series Compact Guide Cylinder/Wide Type
SMC
SKU:
MGPWM20TN-25-M9PSAPC
Current Stock:
Bearing Type:
Slide Bearing
Bore Size:
Bore Size 20 mm
Port Thread Type:
NPT
Cylinder Stroke:
Standard Stroke 25 mm
Auto Switch:
Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)