SMC MGQL20-75-Y7P MGQ Series Compact Guide Cylinder
SMC
SKU:
MGQL20-75-Y7P
Current Stock:
Bearing Type:
Ball Bushing Bearing
Bore Size:
Bore Size 20 mm
Port Thread Type:
M5X0.8(?12-16)
Cylinder Stroke:
Standard Stroke 75 mm
Auto Switch:
Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)