SMC MGQM16-20-M9BZ MGQ Series Compact Guide Cylinder
SMC
SKU:
MGQM16-20-M9BZ
Bore Size:
Bore Size 16 mm
Cylinder Stroke:
Standard Stroke 20 mm
Auto Switch:
Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)