SMC MGQM20TN-200-M9BWZ MGQ Series Compact Guide Cylinder
SMC
SKU:
MGQM20TN-200-M9BWZ
Bore Size:
Bore Size 20 mm
Port Thread Type:
NPT
Cylinder Stroke:
Standard Stroke 200 mm
Auto Switch:
2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)