SMC MGQM32-150-Y59BZ MGQ Series Compact Guide Cylinder
SMC
SKU:
MGQM32-150-Y59BZ
Current Stock:
Bearing Type:
Slide Bearing
Bore Size:
Bore Size 32 mm
Port Thread Type:
M5X0.8(?12-16)
Cylinder Stroke:
Standard Stroke 150 mm
Auto Switch:
Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)