SMC MHL2-20D2Z MHL2-Z Series Wide Type Parallel Style Air Gripper
SMC
SKU:
MHL2-20D2Z
Availability:
Factory stock: 29
    Bore Size:
    20 mm
    Port Thread Type:
    M Thread( 10~ 25),Rc( 32~ 40)
    Opening/Closing Stroke[mm]:
    10:60 mm, 16:80 mm, 20:100 mm, 25:120 mm, 32:160 mm, 40:200 mm