SMC MHL2-25D1Z MHL2-Z Series Wide Type Parallel Style Air Gripper
SMC
SKU:
MHL2-25D1Z
Availability:
Factory stock: 19
    Bore Size:
    25 mm
    Port Thread Type:
    M Thread( 10~ 25),Rc( 32~ 40)
    Opening/Closing Stroke[mm]:
    10:40 mm, 16:60 mm, 20:80 mm, 25:100 mm, 32:120 mm, 40:160 mm