SMC
SKU:
MHSL3-50D-M9BW
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
  • Repeatability: ±0.01 mm;
  • Bore Size:
    Bore Size 50 mm
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)