SMC
SKU:
MHSL3-63D-Y7BASAPC
  • Repeatability: ±0.01 mm;
  • Bore Size:
    Bore Size 63 mm
    Auto Switch:
    Water Resistant 2-color Indicator, Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)