SMC MIS32TN-30D1A-M9PWZ MIS Series Escapements Single Finger Type
SMC
SKU:
MIS32TN-30D1A-M9PWZ
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
  • Bore Size:
    32 mm
    Port Thread Type:
    NPT
    Stroke:
    Stroke 30 mm
    Finger Option:
    Tapped On Upper And Lower Faces
    Stroke Adjuster:
    Yes
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)