SMC MKB16-20LZ-M9BAVL MK Series Rotary Clamp Cylinder Standard
SMC
SKU:
MKB16-20LZ-M9BAVL
    Bore Size:
    Bore Size 16 mm
    Clamp Stroke:
    20 mm
    Auto Switch:
    Water Resistant 2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, Perpendicular, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)