SMC MKB20-10LZ-M9PWVZ MK Series Rotary Clamp Cylinder Standard
SMC
SKU:
MKB20-10LZ-M9PWVZ
    Bore Size:
    Bore Size 20 mm
    Clamp Stroke:
    10 mm
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), Perpendicular, Lead Wire :5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)