SMC MKB25-20LZ-M9BL MK Series Rotary Clamp Cylinder Standard
SMC
SKU:
MKB25-20LZ-M9BL
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
    Bore Size:
    Bore Size 25 mm
    Clamp Stroke:
    20 mm
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)