SMC MKB32-50LZ-M9PV MK Series Rotary Clamp Cylinder Standard
SMC
SKU:
MKB32-50LZ-M9PV
    Bore Size:
    Bore Size 32 mm
    Port Thread Type:
    M Thread(?12~?25),Rc(?32~?63)
    Clamp Stroke:
    50 mm
    Body Option:
    Standard (Female Thread)
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), Perpendicular, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)