SMC MKB32TN-10LZ-M9P MK Series Rotary Clamp Cylinder Standard
SMC
SKU:
MKB32TN-10LZ-M9P
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
    Bore Size:
    Bore Size 32 mm
    Port Thread Type:
    NPT
    Clamp Stroke:
    10 mm
    Body Option:
    Standard (Female Thread)
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)